پخش ویدیو

همدلی، اصل اساسی سیسمونی بهپوش!

شاید با اوضاع اقتصادی امروز خرید نقدی یک سیسمونی کامل برای افرادی سخت باشد پس باید راهی پیدا می کردیم تا این سختی مذاق کسی را که قرار است بهترین اتفاق زندگی اش را تجربه کند تلخ نکند…

راهش را پیدا کردیم…

فروش سیسمونی با اقساط ۷۳۰ روزه بدون اینکه لازم باشد پیش پرداختی پرداخت شود…

 فقط لازم است چند مرحله ساده طی شود…

این بزرگترین دستاورد ماست… اینکه توانسته ایم باری از دوش هموطنمان برداریم تا شرینی لبخند فرزندش را با تمام وجود بچشد.

سیسمونی عبارت است از رخت و لباس و لوازم خواب و حمام نوزاد اول.

در فرهنگ اغلب مناطق ایران رسم بر آن است که برای نوزادِ اول وسایل موردنیاز، توسط خانوادهٔ عروس تهیه می‌شود و به خانهٔ عروس و داماد می‌فرستند. سیسمونی را بعد از ماه ششم و معمولاً در ماه‌های طاق (فردِ) حاملگی و اغلب در ماه هفتم می‌فرستادند. در روز ارسال سیسمونی معمولاً خانوادهٔ داماد برای ناهار به خانهٔ پدر عروس دعوت می‌شده‌اند. در گذشته، سیسمونی از این موارد تشکیل می‌شده‌است:

یک تا هفت قباچه (در سایزهای گوناگون برای نوزاد توخشتی (تازه‌متولدشده) تا کودک سه یا چهار ساله. کلاه کوچک به تعداد لباس‌ها از جنس ترمه یا مخمل آستردار برای زمستان و از جنس اطلس برای تابستان. همچنین لچک سفید و کمرچین و سینه‌بند پنبه‌ای از جنس ململ یا ابریشم (به تعداد لباس‌ها، کهنه از جنس چیت، مشمع، تشکچه، بالشتک پَر قو یا پشم شتر، قنداق، گوشواره و النگو برای دختر و کارد چوبی با غلاف مخمل برای پسر، یک عدد ننو (گهوارهٔ تابستانی) و یک گهوارهٔ چوبی، رختخواب بچگانه، پستانی (وسیله‌ای پارچه‌ای که در آن نبات می‌گذاشتند و کار پستانک‌های پلاستیکیِ امروزی را می‌کرده‌است)، آردِ برنج، زعفران و هل، عروسک پنبه‌ای (برای دختر) و اسب چوبی، تیله و مهره برای پسر به‌همراه انواع طلسمات!

سیسمونی بهپوش؛ انتخاب اول

تنوع محصــول

هر چه که به مادر و کودکش مربوط می شود اینجا وجود دارد. همه چیز به صورت دسته بندی شده و مشخص

ارســـال سریع

ارسال سریع کالا فاکتور مهمی برای فروشگاه های اینترنتی است. در سیسمونی بهپوش این اصل کاملا رعایت شده است

پرداخت عالی

علاوه بر اینکه در فروشگاه بهپوش قیمت ها در کف قرار دارند امکان پرداخت اقساطی نیز در این فروشگاه وجود دارد